V červenci tohoto roku jsem prostřednictvím pana Petra Manna z vaší RK Top Reality realizoval koupi bytu v Praze. Pan Mann se jak během úvodní prezentace nemovitosti, tak během vlastního procesu koupě choval velmi profesionálně. Průběžně mne informoval o jednotlivých krocích a zajistil, aby kontakt mezi jednotlivými zúčastněnými stranami byl bezproblémový. Chci ocenit jeho svědomitý přístup k celé záležitosti a osobní zájem na jejím plynulém průběhu. Za spolupráci mu chci ještě jednou poděkovat. Daniel Šafránek
V naší rodině jsme se rozhodli prodat náš domek s pozemky a stavbami. Domluvili jsme se a proběhla pohodová schůzka, kdy p. Mann shromáždil vše potřebné a začal pro nás pracovat. Na začátku nám pomohl vyřešit určité právní nesrovnalosti, o kterých jsme jako majitelé nevěděli a bez pomoci tohoto makléře, bychom náš domek ani neprodali. Nakonec vše dobře a zdárně proběhlo a naše nemovitosti jsme nakonec s p. Mannem výhodně prodali. Je férový, důsledný, trpělivý a má osobitý přístup. Vše měl velmi dobře připravené a propracované včetně inzerce a dalších realitních služeb. Vybraným zájemcům předal vždy veškeré potřebné informace a přistupoval ke všem profesionálně a férově. Real. makléře pana Manna můžeme všem klientům, ať už prodávají nebo nakupují nemovitost určitě rádi doporučit. Přejeme Vám hodně úspěchů
Chtěla bych tímto poděkovat realitnímu makléři panu Petru Mannovi za bezvadný a profesionální přístup při prodeji mého bytu. Moje maminka se přestěhovala do domku na vesnici, potřebovala prodat svůj byt v Chomutově a mne pověřila, abych vše zařídila. Na radu mého syna, který svůj byt přes p. Manna již prodával a byl s ním velmi spokojený, jsem jej také oslovila. Byla jsem velmi mile překvapena jeho příkladným, profesionálním a lidským přístupem při každém jednání a vyřizovaní příslušných náležitostí. Jeho zásluhou a přístupem proběhlo vše hladce, bez problémů a ke spokojenosti naší rodiny a věřím, že i kupujících. Každému, kdo potřebuje řešit prodej a nákup nemovitostí, bych bez váhání realitního makléře pana Petra Manna vřele doporučila. Ještě jednou Vám děkuji.
Vážený pane Manne, děkujeme za Vaší vzornou spolupráci při koupi našeho nového bytu a následného prodeje našeho rodinného domku. Po úspěšné a rychlé koupi bytu jsme se rozhodli Vám svěřit taky prodej našeho rodinného domku, který proběhl, jak jinak, než na jedničku. Proto Vás všude a všem, kdo chtějí koupit nebo prodat nemovitost vřele doporučujeme. Váš esprit a Vaše nasazení, trpělivost a zapálení pro věc jsou příkladné. Ještě jednou moc děkujeme.
Vážený pane Manne, tímto Vám chci vřele poděkovat za Vaše služby při prodeji mého rodinného domu v Zaječicích. Velice oceňuji Vaši výbornou znalost realitního trhu v tomto regionu, Váš profesionální přístup, včetně otevřené a jasné komunikace v průběhu celého obchodu. Byla jsem velice spokojená s komplexností Vašich služeb realitního makléře. Ještě jednou Vám za vše moc děkuju.
Velice ráda takto děkuji realitnímu makléři panu Petru Mannovi za jeho vstřícný přístup, ochotu a jeho profesionalitu při prodeji našeho rodinného domu v Chomutově.
S manželem jsme se rozhodli prodat dům v Chomutově. V té době jsme dostali doporučení na real. makléře Petra Manna z Chomutova. Při osobním setkání nám vysvětlil jeho přípravu a obchodní postup. Můžu říci, že jeho odborný přehled a vystupování nás oslovilo natolik, že jsme prodej našeho domu svěřili právě jemu. Ukázalo se, že naše rozhodnutí bylo více než správné. Vzhledem k tomu, že jsem v obchodní sféře 30 let pracovala, můžu zodpovědně konstatovat, že pan Mann je člověk na správném místě a představuje pro firmu neocenitelný dar. Pokud my, nebo někdo z našich známých, bude kdykoliv potřebovat služby realitní kanceláře, tak vím, že se obrátíme právě na tohoto realitního makléře, na pana Petra Manna. S pozdravem a přáním krásného dne.
Když jsme sháněli šikovného realitního makléře, dostali jsme od blízkých známých kontakt na Vás. A udělali jsme dobře, že jsme Vašich služeb využili. Váš přístup na profesionální úrovni, od počátečních rad jak k prodeji přistupovat, přes provedenou fotodokumentaci, reklamní podporu, účast při jednáních s potenciálními kupci, až po zajištění právních služeb ve finální fázi prodeje, nám velice napomohl ke zdárnému prodeji našeho bytu v Liberci. Velice děkujeme
Když jsme s manželem řešili, na kterou chomutovskou RK se při prodeji bytu obrátit, sestra nám doporučila makléře Petra Manna. Nikdy jsme této volby nelitovali. Pan Mann je zkušený profesionál, který si získá klienta nejen svými znalostmi a dokonalým vystupováním, ale také tím, že se klientovi maximálně věnuje. Oceňovali jsme zvláště fakt, že mu nejde v první řadě o inkasování provize a o co nejrychlejší "zbavení se" klienta, ale jeho hlavním cílem je klientova spokojenost. Při prodeji našeho bytu jsme měli jistotu, že vše proběhne v naprostém pořádku, v souladu se zákonem a ke spokojenosti všech zúčastněných. Pana Manna jednoznačně doporučuji. Ať se Vám daří.
Prodávali jsme s manželem dva byty v Chomutově, oba prodeje nám zprostředkoval real.makléř pan Mann, na kterého jsem dostala doporučení od mé kamarádky. Profesionální přístup, rychlá komunikace a jistota, pro nás byl prodej naprosto bez starostí. Vím, že pokud v budoucnu budu řešit další prodej nebo nákup nemovitosti, tak se na tohoto realitního makléře vždy s důvěrou obrátím. V dnešní době nepřeberných možností je těžké najít kvalitního člověka a přístup, chování a profesionalita pana Manna je prostě k nezaplacení. Děkujeme Vám
"Chtěla bych touto cestou vyjádřit naprostou spokojenost se službami makléře pana Petra Manna, souvisejícími s prodejem bytové jednotky v Litvínově, která byla v majetku mé 90ti leté maminky. Vzájemná komunikace probíhala vždy na úrovni a bez jakýchkoliv problémů. Rovněž jsem vždy neprodleně získávala veškeré potřebné a nové informace, související s prodejem. V případě potřeby byl p. Mann vždy k dispozici." Děkuji Vám
Rozhodla jsem se prodat můj byt v Chomutově, obrátila jsem se na real.makléře Petra Manna, který mě prodej bytu zprostředkoval. Jednal profesionálně, komunikoval rychle a bez problémů a pokud jsme potřebovala, tak pro mě všechno vyřešil a zajistil, včetně právního servisu a řádného předání bytu kupujícím. Pokud v budoucnu budu řešit prodej nebo koupi bytu nebo domu, určitě se s důvěrou znovu na tohoto makléře ráda obrátím. Moc mu děkuji.
Dobry den, moc rádi bychom poděkovali panu Petru Mannovi za výbornou práci, kterou odvedl při prodeji a i koupi, teď už našeho bytu. Ať už se jednalo o prohlídky či přepis, případně zajištění hypotéky, se vším ochotně poradil a pomohl. Pokud bychom v budoucnu potřebovali služby realitního makléře, určitě se obrátíme na něj. Ještě jednou Vám děkujeme.
Na spolupráci s panem Mannem si velmi cením profesionálního přístupu a ochotu, kdy byl u realizovaného obchodu perfektně připravený, kdy jsem jako kupující obdržel maximum informací. Rovněž velmi oceňuji proaktivní komunikaci a jasný směr ve vedení daného obchodu. Děkuji za perfektní spolupráci.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů