Vážení klienti,

v realitách podnikám více než 20 let, úspěšně zúročuji dlouholeté zkušenosti z realitního trhu a také využívám moderní realitní nástroje pro dosažení TOP výsledků v mé profesi a spolupracuji s dalšími odborníky z rekl.marketingu, financí, práva, daní, a dalších příbuzných oborů.

Své podnikání stavím na úctě, poctivosti, důvěře a profesionalitě. Klientům poskytuji nejlepší možný realitní servis a důkazem mého přístupu jsou reference spokojených klientů, prodávajících i kupujících.

Prodej či koupi nemovitosti řešíme každý z nás jednou, někdy dvakrát za život. Vždy je to pro každého důležité a zásadní rozhodnutí. 

Každý klient by měl mít před nákupem či prodejem nemovitosti co nejvíce informací. Svůj záměr pak co nejlépe zanalyzovat a teprve pak podniknout další kroky. 

Proto Vám všem klientům přeji, aby jste se rozhodovali v klidu a podle reálných a pravdivých informací, aby jste pak dosáhli toho nejlepšího výsledku, který všichni určitě očekáváte.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, rád se s Vámi setkám u dobré kávy, kde můžeme vše probrat.            

                                  Zdraví Vás Petr Mann, realitní makléř

 

 

 

Petr Mann
18 +
praxe v realitách
250 +
spokojených klientů
121 %
servis pro Vás

Proč právě se mnou?

PRAXE

V realitách pracuji přes 20 let. Pomohl jsem již více než 250 klientům realizovat prodej či koupi nemovitosti k jejich plné spokojenosti 

PROFESIONALITA

Využívám nejmodernější realitní nástroje pro maximální efekt a mým klientům poskytuji poskytuji prémiové služby.

HODNOTNÁ KONZULTACE

Je nezávazná a zdarma :)  Je o Vašich přáních a možnostech. Je o návrhu nejvhodnější prodejní strategie Vaší nemovitosti. Bude se zkušeným makléřem, který může pracovat i pro Vás.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů